English
FATS  JAZZ  BAND  NEWS
21.09.2018

Tour

28.09.2018 - 16:30
Koncert vo Veľkom Krtíši
Veľký Krtíš
Námestie A. H. Škultétyho 4
Koncert vo Veľkom Krtíši

Swingová hudba v rámci Vinobrania 2018 prinesie zážitok z 30. a 40. rokov minulého storočia v podaní najúspešnejšej slovenskej swingovej kapely posledných rokov. Atmosféru čias elegantných gentlemanov a pôvabných dám v róbach vytvorí 9-členný swingový orchester Fats Jazz Band. Sedem skvelých hudobníkov a dvaja očarujúci speváci rozprúdia divákom krv v žilách a prenesú ich do swingovej éry 20. storočia. Náš koncert začne o  Vstup voľný.

Koncert Fats Jazz Bandu na tomto podujatí z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
30.09.2018 - 15:30
Karloveské hody
Karlova Ves
Líščie údolie - Karlova Ves
Karloveské hody

Prijali sme pozvanie na hodinové swingovanie pre návštevníkov Karloveských hodov. Zahráme známe slovenské šlágre, ale aj chytľavé melódie a rytmy z USA, či Českej republiky. Náš koncert začne o 15:30 hod. Vstup voľný.

Koncert Fats Jazz Bandu na tomto podujatí podporil Fond na podporu umenia.

26.10.2018 - 17:00
Koncert v Turčianskych Tepliciach
Turčianske Teplice
Partizánska 413/1, 039 01 Turčianske Teplice
Koncert v Turčianskych Tepliciach

Po prvý krát sa FATS JAZZ BAND predstaví v malebnom kúpeľnom meste Turčianske Teplice. Využite príležitosť vypočuť si naživo piesne ako Jaj, Zuzka, ZuzičkaSaigon či tango Prečo tak pozde, krásna pani? v rovnakých aranžmánoch, v akých ich v 40. rokoch nahral F. K. Veselý. Okrem slovenských piesní zaznejú aj najzaujímavejšie americké piesne medzivojnového obdobia. Tešíme sa na vás v sále kultúrneho domu.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Viac informácií: http://www.turciansketeplice.sk/

27.10.2018 - 19:00
Koncert v Bojniciach
Bojnice
Kongresová sála KC Bojnice, Hurbanovo námestie 19/41
Koncert v Bojniciach

Kongresová sála v Bojniciach bude zhotjazzovaná! FATS JAZZ BAND prinesie autentický starý jazz z amerického i európskeho kontinentu ako výber toho najkvalitnejšieho, čo populárna hudba v tomto období ponúkala. Sedem skvelých hudobníkov a dvaja očarujúci speváci rozprúdia divákom krv v žilách a prenesú ich do swingovej éry 20. storočia. Koncert príjemnej, tanečnej hudby, plnej eufórie a ľahkosti bytia, sľubuje publiku nezabudnuteľný zážitok.
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Viac informácií: https://kcbojnice.sk/

28.10.2018 - 19:00
Koncert v Malackách
Malacky
Kultúrní domeček
Koncert v Malackách

Koncert v Malackách sa uskutoční pri príležitosti 100.-výročia vzniku prvej Československej republiky v roku 1918, preto okrem americkej hot jazzovej a swingovej hudby zaznejú aj najznámejšie slovenské a české piesne, či nesmrteľné tangá medzivojnového obdobia, ktoré preslávili F. K. Veselý, Dr. Pavol Blaho, Viera Racková, R. A. Dvorský či Inka Zemánková.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Viac informácií: http://www.mckmalacky.sk/